Olen sündinud Ida-Virumaal 1959.a. Kasvasin päris mere ääres asuvas pisikeses külakeses. Usun, et sealse looduse ürgne ilu mulle pintsligi pihku sundis, sest niikaugele, kui ennast mäletan, olen aina joonistanud-maalinud.

Ja luuletanud- seegi on aidanud ennast leida ning häälestada. Positiivsusele, sest läbi selle on tohutult palju kordi kergem maailma sisse elada.

Looming omakorda kingib tunde, mida raske kirjeldada. Ometi loodan, et suudan midagi, mis mind puudutanud, läbi oma tööde vaatajani tuua.

Väga palju liigun ringi, kaamera kaelas ja püüan hiljem meeleolu, mis mind paelus. Kõige suurema inspiratsiooniallikana nimetan eestimaist loodust. Hea on elada maal, kus nii mitmekesine ja eriti aastaaegade vahelduses mõjus värvide mäng- taevas ja vesi teineteise peegelduses, metsade sügavus ja niitude õiteküllus, sügisene lehesadu ja kevade valus helendus.

 

Õpingud: Olen tänulik kõigile, kes elu jooksul õpetanud nähtut- kogetut jäädvustama, alates esimesest kunstiõpetajast L.Laanemaast Toila koolis ja suurepärastest hilisema perioodi õpetajatest: H.Tatar portreeklassis Tallinnas, Tartu KKKK-s esimene õpetaja S. Jõgever. Mu eriline tänu kuulub kunstnikule Aapo Pukk, kes õpetajana ja loojana, aga ka inimesena on mind kunstimaailmas kõige rohkem mõjutanud ja kasvatanud. Nägema, nähtut kujutama ja hingestama.

 

Looming: Enamus töödest on looduse-ja lillemaalid akrüülvärvidega, portreesid on meeldinud teha kuivpastelliga, kuna see eriliselt tundlik tehnika, aga ka akrüüliga. Seinamaalid enamuses ikka ka akrüülvärvidega. Akrüüli kasuks räägib vesilahustuvus, kiire kuivamine, lõhnatu olek.

Näituseid on olnud Pärnus, Rakveres, Harjumaal, Hiiumaal, Paides, Värskas, Pühajärvel, Sõmerul, Vihula mõisas, Mäetaguse mõisas, Leevi rahvamajas, Võrus ning seal, kus juured: Ida- Virumaal Vokas.